Вітаю Вас, Гість · RSS 05.05.2024, 08:42

Головна » 2013 » Квітень » 1 » Спортивні новини Сквирщини
    23:35
    Спортивні новини Сквирщини

27 березня у спортивному залі Сквирської ДЮСШ відбувся традиційний  турнір з шахів та  тенісу настільного серед працівників закладів освіти району.

Із 15 команд, що взяли участь у змаганнях, І місце з тенісу настільного завоювала команда Великополовецького НВК, ІІ місце–  Сквирської ДЮСШ, ІІІ місце –  Сквирської ЗОШ №3.

В особистому заліку у напруженій боротьбі серед чоловіків І місце  виборов... $CUT$ Осипенко М.Ф. (Великополовецький НВК), ІІ місце – Ярмульський Д.В. ( Горобіївська ЗОШ); ІІІ місце – Потьомкін В.В. ( Сквирський ліцей).

Серед жінок І місце завоювала Федоренко Н.В. (Великополовецький НВК), ІІ місце–Бондарчук А.І.(Сквирська ДЮСШ), ІІІ місце – Анікіна О.С. (Сквирська ЗОШ №3).

У змаганнях із шахів переможцем стала команда Сквирської ЗОШ №1, друге та третє місця розділили команди Сквирської ЗОШ №2 та Тхорівського НВК.

В особистому заліку серед чоловіків після впертої боротьби І місце здобув Стригун В.М.(Сквирська ДЮСШ), ІІ місце - Коваленко В.М.( Чубинецький НВК), ІІІ місце – Дзярик А.Й.(Сквирський ліцей) .

Серед жінок І та ІІ місця розділили Стригун Н.В.( Сквирська ЗОШ №1) та  Мельник  О.В. (Сквирська ЗОШ №2), ІІІ місце – Сопіженко Т.В. ( Сквирський НВК).

Командам – переможцям з тенісу настільного та шахів голова районної організації  Профспілки О.А.Нагула вручив перехідні кубки відділу освіти та районної ради профспілки, а переможцям в особистому заліку – дипломи.

Переглядів: 932 | Додав: adminsk | Рейтинг: 5.0/1