Вітаю Вас, Гість · RSS 02.05.2024, 17:27

Головна » 2015 » Квітень » 1 » Змагаються педагоги Сквирщини
    19:07
    Змагаються педагоги Сквирщини

У дні весняних канікул 1 квітня 2015 року в місті Сквира відбувся традиційний  турнір серед працівників навчальних закладів району з шахів та тенісу настільного. Організаторами заходу виступили відділ освіти Сквирської РДА та районна організація профспілки працівників освіти. Захід традиційно зібрав близько 50 шанувальників спорту.

Перше місце з тенісу настільного завоювала команда  Сквирської ДЮСШ,  друге - Великополовецького НВК,  третє – Тхорівського НВК.

В особистому заліку в напруженій і захоплюючій боротьбі серед чоловіків І місце здобув  Потьомкін В.В. ( Сквирський ліцей), ІІ місце – Осипенко М.Ф. (Великополовецький НВК); ІІІ місце – Хом’як А.В. (ДЮСШ)

Серед жінок І місце завоювала Євніцька Т.М. ( Сквирська ДЮСШ) , ІІ місце - Федоренко Н.В. (Великополовецький НВК), ІІІ місце –Михайленко Т.В. (Тхорівський НВК).

У змаганнях із шахів переможцем стала команда Сквирської ЗОШ №2, друге місце виборола  команда Тхорівського НВК, третє місце- Чубинецького НВК.

В особистому заліку серед чоловіків після напруженої боротьби місця розподілилися так:  І місце здобув Гармонюк В.М. (Сквирська ЗОШ №2), ІІ місце - Дзярик А.Й. (Сквирський ліцей), ІІІ місце – Ангелов В.К. ( Тхорівський НВК ).

Серед жінок І місце завоювала  Мельник О.В. ( Сквирська ЗОШ №2),  ІІ місце - Стригун Н.В. (Сквирська ЗОШ №1), ІІІ – Бородій О.О. (Тхорівський НВК).

Командам-переможцям  та призерам  в особистому заліку було вручено дипломи головою районної організації  профспілки О.А.Нагулою.

Переглядів: 494 | Додав: adminsk | Рейтинг: 5.0/1